گل برای مادر

یکی از مهمترین هدایای سنتی که مادران در همه جا می دهند گل است! گلها همیشه قدردانی می شوند. در اینجا نکات ما در مورد چگونگی هدیه دادن به مادر به بهترین گلها آمده است: خرید آنلاین تاج گل در تهران

گل لاله
لاله ها معانی زیادی دارند و هر کدام بسته به رنگی که انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال ، بنفش نشان دهنده وفاداری و قرمز نشان دهنده عشق عاشقانه است. اغلب گفته می شود که رنگ صورتی نماد عشق است ، در حالی که رنگ سفید می تواند نشان دهنده شادی باشد یا می تواند بهانه ای باشد. و انواع مختلفی از لاله ها وجود دارد – طوطی ، طوطی ، نیلوفرهای فرانسوی ، نیلوفرهای و بسیاری دیگر – هر کدام به اندازه مادر منحصر به فرد هستند. هر رنگ یا تنوعی که انتخاب می کنید ، لاله ها گل اصلی بهار هستند ، آنها مطمئناً مادر شما را خوشحال خواهند کرد!

ارکیده

ارکیده گل انتخابی برای مادر شیک ، زنی است که عاشق مد جدید ، نقوش عجیب و غریب و رنگهای جسورانه است. آنها به عنوان گیاهان گلدار بسیار توسعه یافته در نظر گرفته می شوند و در اندازه ها و رنگ های مختلف وجود دارند. مراقبت از آنها نیز آسان است. اگر مطمئن نیستید چه رنگی را انتخاب کنید ، صورتی را امتحان کنید که نشان دهنده ظرافت ، زیبایی و زنانگی است.

میخک

. و به اندازه رنگها معانی زیادی وجود دارد. گل میخک صورتی نماد عشق مادرانه است ، اما میخک سفید که نماد عشق و شادی خالص یا بی قید و شرط است انتخاب خوب دیگری است. به عنوان یک امتیاز ، میخک یکی از بادوام ترین گل های بریده است که می توانید خریداری کنید ، این بدان معناست که هدیه شما مدت زیادی دوام خواهد داشت.

پیون
گل صد تومانی به لطف رنگ سفید ، صورتی ، قرمز و گاهی حتی بنفش ، آرایش فوق العاده ای برای مادر ایجاد می کند. این گلها طیف گسترده ای از چیزها را نشان می دهند ، از افتخار و خوشبختی گرفته تا ازدواج های شاد – اگر می خواهید هدیه ای داشته باشید که از پدر خانواده نیز نام برد. از همه بهتر ، گل صد تومانی می تواند بسیار بزرگ شود ، به این معنی که خوشه این گلها یک مرکز برجسته را تشکیل می دهد. و بوی بسیار خوبی دارند!

گلهای قرمز
گل رز کلاسیک است و آن را به یک هدیه عالی برای مادری که وسواس سنتی دارد تبدیل می کند. رنگ قرمز را که معمولاً با عاشقانه همراه است ، بخواهید و به جای آن صورتی را انتخاب کنید که نشان دهنده ارزش ، عشق و ارزشمندی است. سفید یکی دیگر از گزینه های خوب است زیرا نماد خلوص است و صورتی یک رنگ کرمی است که ارزش توجه دارد.

 

به یاد داشته باشید که همیشه می توانید گل های خود را مخلوط کرده و با آنها مطابقت دهید! از ترکیب رنگ و شکل برای یک هدیه فوق العاده خاص استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید